ve bir başka arc daha biterken…. ٩(ˊᗜˋ*)و

kuro12121

 

Eveet,

108. Bölüm itibariyle, “Kırmızı Başlıklı Kız” hikayesi de bitmiş oldu!

109. Bölüm itibariyle de şu an yeni başlamış arc’a geçiş yapıyoruz ve geriye sadece 7 BÖLÜM KALMIŞ OLUYOR! (•̀o•́)ง  Bir aksilik olmazsa, bir ay içinde güncele gelmiş oluruz diye düşünüyorum.

Bu güncelde serinin #101, #102, #103, #104, #105, #106, #107 ve #108. Bölümlerini veriyorum.

GO! GO! Punch! Dergisinin Haziran sayısı yayınlandı ve hala GANGSTA. ile ilgili bir gelişme yok. Seri sanırım yaklaşık bir senedir ara vermiş durumda.  (ꐦ°᷄д°᷅)

Kuroshitsuji’de güncele geldikten sonra, CURSED’ın kalan 3 bölümünü hazırlamayı düşünüyorum.

Ondan sonrada, çok kesin olmamakla birlikte, Kuroshitsuji serisinin ilk 21 Bölümünü de yapıp seriye o şekilde nokta koymayı düşünüyorum. (*´﹃`*)

Bir sonraki güncelde görüşene kadar kendinize iyi bakın!

(`ω´)

 • Hayal

  Güncel için teşekkürler (ノ*>∀<)ノ Güncele çok az kalmış bulunmakta bunun için sevinsem ฅ(๑*▽*๑)ฅ!! mi, üzülsem (╥_╥) mi bilemedim, güncele gelince hikayeyi yakından takip etmiş olucaz ama yine de merak edip ileriye bakamamak kötü olucak…
  Gangsta da bir gelişme olmaması üzücü güzel seri oysaki ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok ne yapalım bekliycez ︶︿︶
  Kuroshitsuji'nin ilk bölümlerini yapsanız daha da güzel olur bence hem anime izlemeyi çok sevmeyip mangadan takip etmeyi sevenler için çok iyi olacaktır ヾ(¯∇ ̄๑) Bir de bütün bu seriler bitince yani güncele gelince yapmayı planladığınız başka seriler var mı acaba (。・ω・。)
  Bir dahaki güncelde görüşmek üzere yine buraya damlıycam (○゚ε゚○)

  • suareasy

   Evet, güncele gelmek benim içinde çok garip olucak… O kadar gerilerden gelirken hep hikayelerin gidşatına göre çevirilere yön verebiliyordum şimdi bende ne olacağını bilmeden devam edeceğim oldukça garip bir his.

   valla, gangsta’yı animeye uyarlayan stüdyo animenin bitişiyle iflas ettiği için animesiyle ilgili de yakın bir zamanda olumlu bir haber alacağımızı sanmıyorum DVD olarak bile yayınlanamıyor seri. (╥_╥)

   İlk bölümler için çok kesin konuşmuyorum. Güncele geldikten sonra hala gücüm olursa yapacağız ama yapılabilecek gibi gelirse büyük ihtimalle olmayacak. gerçi 100 bölüm yaptıktan sonra 19 bölüm gayet yapılır ama bakalım.

   Yorumlar için teşekkürler ^^,

   • Hayal

    İnşallah yaparsınız diyorum çünkü direk arşive atıcam ヘ( ̄▽ ̄*)ノ hepsi bir arada güzel olur, ve bir de söylemeden geçmiyim sizi bu grubu çok çok tebrik ediyorum genelde yorumlar az olduğunda okunmadığı filan düşünüldüğünde gruplar kapanıyor neredeyse burası gayet istikrarlı bir şekilde ilerleriyor o yüzden size saygım sonsuz ^_^ şimdilerdr diyorum ki keşke daha önceleri geleydim buralara, en başta batotodan okuyup çıkıyordum sadece hayalet okuyucuydum, sonra insan işin içine girince anlıyo bu yorumların değerini v(=∩_∩=)フ o yüzden her güncelde buralara damlıycam, Kuroshitsuji için bol bol minnet ve teşekkürlerimi sunarım okuduğum ama bir yorum atmadığım tüm bölümler için uzun uzun yorumlar yapıcam ve şimdiye kadar yaptınız tüm bölümler için teşekkürler biraz saçmaladım sanki ama idare ediverin ヾ(〃^∇^)ノ

    • suareasy

     Yani şöyle, bende ilk başlarda takip edilmediğini falan düşünüyordum sonra bir gün sitenin aldığı hitlere ve bölümlerin kaç kez indirildiğine bakmaya başlayınca fikrim değişti.

     Evet, yorum almak aktif bir şekilde takip edildiğini görüp desteklenmek de güzel şeyler ama her şey demek değil. Okuyan birileri olduğunu bilmek benim için yeterli.

     Gerçekten çok teşekkürler.

 • Molier

  Bir türlü girip de yorum yazabilme becerisini gösteremediğim için öncelikle affınıza sığınıyorum sevgili aria sakinleri. Güncele çok çok az kaldı ellerinize sağlık diyor. Böyle bir seriyi Türkçe ye kazandırdığınız için çok çok teşekkür ediyorum. Bu arada ilk yorum yazan arkadaşa katılıyorum. Güncele gelirseniz umarım serinin ilk bölümlerini de yaparsınız. Çünkü ben de arşivcilerdenim ve Kuroshitsuji serisi benim içinde apayrı. Umarım yaparsınız yani. Bu arada 17 bölüm demişsiniz ama yanlış hatırlamıyorsam 22 den başladınız siz. Yoksa 18 den mi başladınız da ben mi göremedim onları?

 • Molier

  Bu arada acaba ciltlere toplu bir link verebilme durumun var mı? Güncele geldiği için yavaş yavaş indirmeye başlayayım diyorum. Bir de 107.5 omake bölümünü koymuşsun ama indiremedim. Linki mi koymadın yoksa? Bir şey dahaa ekstraların ingilizcesi dahi olmamasına rağmen(en azından ben bulamadım 🙂 ) ekstraları dahi çevirdiğiniz için çok çok teşekkürler. Kolay gelsin. Son bir şey daha ben 17 dedim ama sen 19 demişsin sonradan farkettim onu da neden dediğini anladım açıklamana gerek yok yani. Son kez teşekkürler. Chaaauuvv. :))

  • suareasy

   Her iki yorumuna da buradan uzzzuun bir cevap vereyim. Şimdi ilk olarak, 107.5 omake bölümünü daha koymadım sadece yapacağımın küçük bir habercisi olarak oraya yazdım, güncele geldikten sonra, ilk yapacaklarım 99.5, 101.5 ve 107.5 omake bölümleri olacak.

   Bu site içerisinde çevirdiğim bütün serilerin (japonca olarak, havamı da atayım muhahaha) mangaları benim elimde ciltli olarak mevcut. O yüzden genelde ekstra şeyleri bizzat ben kendim scan edip, çevirip buraya koyuyorum el emeği göz nuru gerçek anlamda anlayacağın. Şu güncele bir geleyim zaten kuroshitsuji’nin içindeki bütün ekstra sayfaları bizzat cilt cilt koymaya başlayacağım.

   Cilt cilt arşivlemeyi seven kişiler için tek bir link aslında benimde en son yüklemeyi yaparken aklıma geldi, ama büyük ihtimalle onu bütün seriyi tamamladıktan sonra yaparım ya da belli olmaz; işim olmadığı bir ana gelirse kısa bir süre içinde de yapabilirim.

   Sanırım bütün sorularına cevap vermiş oldum? D:
   Desteğiniz ve bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim ^^

   • Molier

    Yaa gerçekten elinde ciltli olarak olması müthiş. Ve scan işini de senin halletmen ayrı bir teşekkür gerektiriyor ve onun içinde ayrıyeten teşekkür ediyorum. Evet bütün sorularıma cevap verdin. Hemde fazlasıyla. Cevapların için de teşekkür ediyorum. Eh ne diyelim o zaman sana çok çok kolay gelsin 🙂 4 gözle güncele gelmeni bekliyoruz 🙂