Uzun bir sessizlikten sonra,

vol4cover

 

Eveet, uzun bir aradan sonra yeni bir güncel ile birlikteyiz.

Bayram yoğunluğu, bayramdı, tatildi derken biraz buraları ihmal ettik, özür dileriz. ( ´Д)

GANGSTA. serisinin beşinci cildini de geri de bıraktık. #27, #28. Bölümleri yayınladık, beşinci cildin ekstra sayfalarını verdik ve bu hafta itibariyle #29. Bölüm ile altıncı cilde başlamış olduk.

GANGSTA. serisinin animeside bitmiş oldu. Seri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Beğendiniz mi? Fikirlerinizi bilmek hoşumuza gider. (˃̵ᴗ˂̵)و

Kuroshitsuji serisinde ise #67, #68 ve #69. Bölümleri yayınladık. Oldukça uzun ve yavaş ilerleyen bir arc umuyorum ki ilginizi kaybetmezsiniz.

CURSED için #3. Bölümü en sonunda yayınlayabildik. Zaten çok düzensiz yayınlanan bir seri, aslında güncele hemen yetişmemek en mantıklısı gibi. An itibariyle sadece altı bölümü bulunuyor.

Bir sonraki güncelde görüşene kadar kendinize iyi bakın!

(`ω´)

 • alixium

  Güncel için teşekkürler 😀

 • Açelya Uçak

  Çeviri için teşekkürler öncelikle 🙂 uzun süre türkçesini aramıştim ve birkac ay önce bulunca çok sevindim gerçekten.
  Öncelikle şikayet gibi algılamayacağınızı ve sizi kirmayacagimi düşünerek söyleyeceğim. Kuroshitsujinin bölümleri en azindan haftada bir gelemez mi ? Iki hafta veya daha uzun bir zaman dilimi araya girince ne okuduğumu unutup konudan kopuyorum. Şimdiden teşekkürler.

  • suareasy

   Yok neden kırılalım, okuyucu olarak sizin bölümleri en hızlı şekilde okumayı isteme hakkınız var sonuçta bende takip ettiğim serileri bir an önce okumayı istiyorum, ama malesef yine bir edit problemimiz var 🙁 ve şu sıralar biraz aksattığımızın farkındayım en kısa sürede (bu hafta itibariyle) en azından haftada bir güncel vermeye çalışacağız.

   • Açelya Uçak

    Anladım 🙂 Teşekkürler 🙂