Şeker gibi bir güncel.

tumblr_nr0z18ntvS1r9vihjo1_1280

Bayram öncesi küçük bir bayram hediyesi hazırlayalım dedik.

GANGSTA. serisinin, 7. cildi geçtiğimiz hafta yayınlandı, güncele yaklaştıkça, elimizde olan bölüm sayısı azalıyor. Çünkü serinin scanlerine kitaptan kitaba ulaşabiliyoruz gibi bir durum söz konusu. bu yüzden bu güncelden sonra, Ayda maksimum iki bölüm ile devam etmeyi düşünüyorum. Bu güncelde serinin; #20, #21, #22. bölümleriyle 4. cildi de bitirmiş olduk ve dördüncü cildin de ekstra sayfalarını hazırladık.

gangstacursed_01_01

Bir başka dip not; GANGSTA. karakterlerinden olan Marco Andriano’nun/Yok Edicileri’nin hikayesini anlatan GANGSTA:CURSED isimli bir spin off mevcut. Serinin ilk bölümünün scanlerine ulaşabilirsek, bu seriyi de yapmak istiyoruz. CURSED’ın da ilk cildi geçtiğimiz hafta yayınlandığı için scanlere ulaşabileceğimiz konusunda umudum yüksek.

Şimdi gelelim Kuroshitsuji’ye. Titanic Arc’ı da bitirmiş sayılırız. Bu güncelde serinin; #57, #58, #59, #60 ve #61. bölümlerini veriyoruz.

Gelen yorumlarda ve benim çeşitli sitelerde karşılaştığım, “Neden ilk 22 bölüm yok?” sorusuna burdan bir cevap vermek istiyorum. Seriye ilk başlayacağımız zaman, çok fazla bölüm olduğundan dolayı, animenin mangadan ayrılan yerinden başlayıp güncele gelince, ilk 22 bölümü de yaparız diyerek başlamıştık. Şu an için hala aynı düşünce içindeyiz.

Son olarak, kendimize bir twitter adresi açtık. Mail adresimizi de daha ulaşılabilir hale getirdik.

Bir sonraki güncelde görüşmek üzere!

(`・ω・´)ゞ

  • Ellerinize sağlık.