Sayonara, Nozaki-kun!

0002

 

Eveet, aylar aylar sonra Nozaki-kun’un beşinci bölümünü verebildik! Nozaki-kun’a tumblrda dolaşırken denk gelip güzelmiş bu seriyide alalım dediğim daha animesinin olacağı bile şüpheli olduğu günlerde keşfetmiştim ve, resmen kızını evlendiren baba gibi hissederek, seriyi Tumitut Scanlation‘a devrettik. Çünkü biz bu kısa, komik seriyle başa çıkamadık. Kuroshitsuji ve GANGSTA. arasında çok başı boş kaldı. Tumitut’a seriye apar topar başlamayıp, önce bizden izin istedikleri için gene teşekkür ediyoruz.

Nozaki-kuunn~~~ #5

İkinci olarak, Kuroshitsuji’de Sherlock Holmes Arc’ı da bitirdik sayılır. Sırada benim en sevdiğim ikinci arc olan Titanic var!

#48

Son olarak, bize ulaşılmanın zor olduğuna dair birkaç yorum ve mesaj alınca bende gerçekten hiçbir iletişim olanağı sunmadığımızı fark ettim; ariascanlation@yandex.com resmi olan mail adresimizdir. Disqus’dan yorum atarak da ulaşabilirsiniz. Hiç olmadı, grubun sosyal temsilcisi olarak bana, twitter adresimden de ulaşabilirsiniz. Editörümüz biraz çekingen.

Ve, küçük bir dip not: şu an elimizde Kuroshitsuji’nin 80, GANGSTA.’nın da 22. bölüme kadar çevirileri mevcut, bu kadar yavaş olmamızın sebebi, kaliteli bir edit yapmak istiyor ve editleme işininde uzun sürmesinden dolayı, işlerimizden yetişemiyor oluşumuz. Aranızda, bize bu konuda yardımcı olmak isteyen kişiler var ise, kapımız size açık.

Bir sonraki güncelde görüşmek üzere!

(`・ω・´)ゞ

 • tourist

  Editör alımı için şartlarınız nedir?

  • suareasy

   Şu linkteki dosyayı indirip, raw sayfaları dosyadaki text metinlerini kullanarak temizledikten sonra, mail adresimize atabilirsin. ariascanlation@yandex.com

   www. mediafire com /download/8fm5bgw3ky1c90h/test.zip